07.07.2011

Od roku 2015 Sokol Nusle basketbal najdete na stránkách www.sokolnusle.sklub.cz nebo na facebooku- Sokol Nusle-basketbal

Ml. dorky vyhrály Finálový turnaj Českomoravské ligy!

13.06.2010

Mgr. Ondřej Kádě dovedl naše Mladší dorostenky k vítězství finálového turnaje Českomoravské ligy!

Po nejtěsnější prohře s BK Studánkou Pardubice holky zkušeně porazily Aritmu Praha, která BK Studánku Pardubice porazila o 2b.

Podrobný komentář trenéra spolu se statistikou čtěte ZDE!

Fotky a videa z Vídně

21.04.2010

Stáhněte si naše fotky a videa z Mezinárodního turnaje ve Vídni 2010!

Videa a fotky z prvního dne (230MB) /Schönbrunn, bludiště, dětské hřiště/

Basketballové Foto (520MB) /Basketballové momentky, přebírání poháru, Prater, skupinové foto/

Vídeňské dvojité stříbro a bronz k tomu!

06.04.2010

Úspěch! .

Na mezinárodním turnaji ve Vídni, kterého se letos zúčastnilo přes 5500 hráčů a hráček z 20 států Evropy, jsme letos obsadili hned 3 medailové pozice!

Stříbro si po nádherném výkonu v kategorii U20 zaslouženě odvezlo naše družstvo starších dorostenek, vedených Josefem Petrželou. Více o tomto úspěchu čtěte zde!

K dalšímu stříbru, tentokrát v prestižní kategorii U16-High, dovedl družstvo mladších dorostenek Mgr. Ondra Kádě. Více o krásném a bojovném výkonu tohoto družstva se dočtete ZDE!

V kategorii U16-Low naše družstvo žákyň s Robinem Schilhartem po neuvěřitelném boji vyrovnaném výkonu postoupilo ze skupiny z prvního místa, avšak v zápětí narazilo v play-off na těžkého soupeře z Itálie, kterému těsně podlehlo.

Kvalitu našich hráček a trenérů potvrdil i úspěch družstva minižákyň v kategorii U12, kde náš tým pod vedením Michaely Ferbasové a Anny Doležalové dosáhl na nádhernou bronzovou příčku!

Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.

Důležité! .

Velmi vážně zvažujeme nabídku na velikonoční turnaj ve Vídni, v letošní sezoně se koná již 20. ročník. Jedná se o veliký mezinárodní turnaj s účastí mnoha zemí. Družstva Sokolu Nusle již mnohokrát na turnaji reprezentovala naše hlavní město Prahu. Ve Vídni je i mnoha zajímavých kulturních památek a zábavný park Prater, který bychom určitě navštívili pravděpodobně v rámci bohatého společenského programu. Cena za osobu se zatím podle předběžné kalkulace pohybuje kolem 4000,- Kč ( bez konečných cen ) s tím, že v ceně je zahrnuta doprava, ubytování, jídlo a pití, karta na hromadnou dopravu po Vídni. Potřebujeme však již nyní vědet, zda můžeme závazně počítat s Vaší účastí podmíněnou písemným souhlasem rodičů,abychom mohli pozvání na turnaj definitivně přijmout, organizátorům účast potvrdit a začít vše připravovat. Určitě to je velká zkušenost a hlavně hodně zábavy. Účast na turnaji zvažují i další družstva našeho klubu.

Písemný souhlas rodičů MLADŠÍCH DOROSTENEK s výše uvedeným textem odevzdávejte prosím v co možná nejbližších termínech v rámci pravidelných tréninků.

Stáhni a vytiskni si formulář souhlasu rodičů!